Virtuel rundvisning på Livsstilsefterskolen – kom med indenfor

Er du nysgerrig på livet på Livsstilsefterskolen Hjarnø? Og har du endnu ikke haft mulighed for at kigge indenfor på vores skole? Nu kan du komme en guidet tur rundt på vores livsstilsefterskole. Du finder vores nye rundvisningsvideo længere nede på siden her.

Vi plejer at invitere dig og din familie indenfor, så du kan mærke den helt særlige stemning på vores skole. Og vi plejer at have mulighed for både at invitere indenfor til besøgsdage og andre begivenheder, hvor vi kan møde hinanden, og du kan stille alle de spørgsmål, du måtte have til livet på efterskole.

Pga. Covid-19 kan det dog ikke lade sig gøre lige nu. Til gengæld kan du komme indenfor i videoen her, hvor Line viser rundt på vores hyggelige efterskole og fortæller meget mere om, hvad du kan forvente og GLÆDE dig til, hvis du vælger at tage dit efterskoleår hos os.

Please accept marketing cookies to watch this video

Rundvisning

Skærmbillede 2020-04-06 kl. 12.02.42.png

Vil du vide mere? Kontakt os - vi svarer stadig på spørgsmål

Vil du gerne vide mere allerede nu, inden vores næste besøgsdag på Hjarnø, er du meget velkommen til at kontakte os på

Vi tilbyder også at vi kan ”mødes” på

  • Skype
  • Google Meet

så du kan høre mere og tale ”rigtigt” med os.

 

Planlagte kommende besøgsdage

Der kan løbende ske ændringer pga. Covid-19 

  • Tirsdag den 2. juni 2020 kl. 18.30-20.00
  • Lørdag den 20. juni 2020 kl. 13.00-14.30

 

 

Vi glæder os til at møde dig

Vi glæder os til at høre fra dig og til at møde dig – uanset om det er på øen, i telefonen, på mailen eller Skype.

Mest af alt glæder vi os dog til atter at kunne slå dørene op og invitere dig HELT indenfor.

Vil du vide mere?

Kontakt os

Test efterskolelivet på vores camps

Vi benytter cookies

OK